Alle Termine

Fr. 13.07. 18:30 KM Gloggnitz SVSF (Test) 5:2
ooo
Di. 17.07. 19:00 KM Zillingtal SVSF (Test) 3:3
Fr. 20.07. 19:00 KM Pitten SVSF (Test) 6:1
Sa. 21.07. 16:30 U23 Kirchberg SVSF (Test) 1:1
ooo
Mo. 23.07. 19:30 U23 Aspang SVSF (Test) 2:1
Di. 24.07. 19:00 KM Hirschwang SVSF (Test) 1:1
Fr. 27.07. 19:00 KM SVSF (Test) Sollenau 2:1
ooo
Sa. 04.08. 17:30 KM SVSF (Test) Wöllersdorf 8:3
ooo
Mo. 06.08. 19:00 U23 SVSF (Test) Winzendorf 1:1
Sa. 11.08. 15:30 U23 Mönichkirchen SVSF 2:6
Sa. 11.08. 17:30 KM Mönichkirchen SVSF 4:4
ooo
Mi. 15.08. 13:30 U8 Bad Erlach Turnier 4.
Sa. 18.08. 10:00 U11 Gloggnitz Turnier 2.
Sa. 18.08. 15:30 U23 SVSF Neunkirchen 3:2
Sa. 18.08. 17:30 KM SVSF Neunkirchen 2:1
ooo
Mo. 20.08. 18:00 U14 St. Egyden SVSF (Test) 4:2
Mi. 22.08. 17:00 U10 Neunkirchen SVSF (Test) 7:4
ooo
Di. 28.08. 17:30 U10 Ternitz SVSF (Test) 14:1
Mi. 29.08. 18:00 U11 St. Egyden SVSF (Test) 3:1
So. 02.09. 12:30 U16 Tribuswinkel SVSF 0:4
ooo
Fr. 07.09. 18:30 U10 Bad Erlach SVSF 20:0
Sa. 08.09. 09:00 U11 Ternitz SVSF 2:6
Sa. 08.09. 10:00 U8 Pottschach Ortmann, Oed 0:11, 0:2
Sa. 08.09. 10:40 U14 Ternitz SVSF 1:3
Sa. 08.09. 14:30 U23 St. Egyden SVSF 5:3
Sa. 08.09. 16:30 KM St. Egyden SVSF 3:1
So. 09.09. 18:30 U16 Bad Vöslau SVSF 1:1
ooo
Di. 11.09. 18:00 U23 Puchberg SVSF 1:1
Di. 11.09. 18:30 U14 Krumbach SVSF 6:1
Di. 11.09. 20:00 KM Puchberg SVSF 0:2
Do. 13.09. 17:00 U8 Ternitz SVSF (Test) 6:0
Do. 13.09. 17:30 U11 SVSF Aspang 0:9
Fr. 14.09. 17:00 U10 Oed SVSF 12:2
Sa. 15.09. 11:00 U14 SVSF Willendorf 3:1
Sa. 15.09. 11:00 U8 Ortmann SVSF, Puchberg 0:6, 1:1
So. 15.09. 11:00 KM SVSF Natschbach 3:1
So. 15.09. 13:00 U23 SVSF Natschbach 4:3
So. 16.09. 15:00 U16 SVSF Bad Fischau 4:2
ooo
Di. 18.09. 17:00 U11 Puchberg SVSF 1:1
Do. 20.09. 17:30 U8 Neunkirchen SVSF, Oed 0:2, 1:6
Sa. 22.09. 10:00 U10 SVSF Willendorf 3:5
Sa. 22.09. 12:30 U11 Theresienfeld SVSF 0:5
Sa. 22.09. 14:00 U23 Schottwien SVSF 1:9
Sa. 22.09. 14:00 U14 Schottwien SVSF 3:2
Sa. 22.09. 16:00 U16 Ternitz SVSF 4:0
Sa. 22.09. 16:00 KM Schottwien SVSF 2:5
ooo
Fr. 28.09. 17:30 U14 SVSF (Test) Scheiblingkirchen 1:11
Fr. 28.09. 19:00 U16 Teesdorf SVSF 1:4
Sa. 29.09. 10:00 U11 Gloggnitz SVSF 1:0
Sa. 29.09. 10:30 U10 Wöllersdorf SVSF 7:0
Sa. 29.09. 14:00 U23 SVSF Ternitz 6:2
Sa. 29.09. 16:00 KM SVSF Ternitz 2:1
So. 30.09. 10:00 U8 SVSF NK, Willendorf 1:4, 0:4
ooo
Sa. 06.10. 09:00 U8 Oed SVSF, Puchberg 0:9, 1:4
Sa. 06.10. 11:00 U11 SVSF Puchberg 9:2
Sa. 06.10. 13:00 HO Turnier SC Grafenbach
Sa. 06.10. 13:30 U23 Grünbach SVSF 2:5
Sa. 06.10. 15:30 KM Grünbach SVSF 1:2
So. 07.10. 10:00 U10 SVSF Oed 0:15
So. 07.10. 12:00 U14 SVSF Krumbach 1:11
So. 07.10. 14:00 U16 SVSF Tribuswinkel 9:0
ooo
Sa. 13.10. 09:30 U11 SVSF Ternitz 2:4
Sa. 13.10. 11:15 U16 SVSF Bad Vöslau 4:0
Sa. 13.10. 13:30 KM SVSF Scheiblingkirchen II 1:1
So. 14.10. 10:00 U10 SVSF Bad Erlach 2:25
So. 14.10. 10:00 U8 Willendorf SVSF, Ortmann 2:6, 0:6
So. 14.10. 12:00 U14 SVSF Ternitz 10:1
ooo
Sa. 20.10. 09:30 U14 Willendorf SVSF 6:3
Sa. 20.10. 13:00 U23 Willendorf SVSF 2:2
Sa. 20.10. 14:30 U11 Aspang SVSF 3:0
Sa. 20.10. 15:00 KM Willendorf SVSF 3:2
So. 21.10. 10:00 U8 SVSF Puchberg, NK 0:3, 0:2
So. 21.10. 14:00 U16 Bad Fischau SVSF 1:2
ooo
Fr. 26.10. 13:00 U23 SVSF Schlöglmühl 3:1
Fr. 26.10. 15:00 KM SVSF Schlöglmühl 1:2
Sa. 27.10. 12:00 U14 SVSF Schottwien 2:7
Sa. 27.10. 14:00 U10 Willendorf SVSF 15:0
Sa. 27.10. 14:00 U16 SVSF Ternitz 0:1
ooo
Do. 01.11. 10:00 U11 SVSF Theresienfeld 4:4
Do. 01.11. 12:00 U23 SVSF Hochwolkersdorf 3:0
Do. 01.11. 14:00 KM SVSF Hochwolkersdorf 1:4
Sa. 03.11. 12:00 U23 SVSF Hochneukirchen 4:2
Sa. 03.11. 14:00 KM SVSF Hochneukirchen 5:1
So. 04.11. 10:00 U10 SVSF Wöllersdorf 1:7
So. 04.11. 12:00 U11 SVSF Gloggnitz 3:5
So. 04.11. 14:00 U16 SVSF Teesdorf 3:0
ooo
Sa. 08.12. 09:00 KM Ternitz Schiri-Turnier

Use Facebook to Comment on this Post